Pokud tu budete tak prosím zanechte koment
díky

Duben 2009

Spider pig

26. dubna 2009 v 10:13 | Martina Bačková |  Videjka

o Nugget

26. dubna 2009 v 9:30 | Martina Bačková |  SK8
http://smashshop.cz/loga/nugget.jpg

Oděvní značka Nugget vznikla v roce 1999 za účelem vyrábět oblečení, které bude plně vyhovovat náročným požadavkům jezdců na skateboardu či snowboardu. Protože oblečení Nugget nabízelo již od začátku kromě kvality také velmi podařené designy, dostala se značka do podvědomí a rychle si ji oblíbilo mnoho mladých lidí. Dnes je produkce společnosti rozdělena na dvě části - Nugget Clothing Systems a Nugget Outerwear Systems, přičemž první ze jmenovaných se specializuje na skate a běžné street oblečení, druhá na snowboardové kolekce. Mimo výroby a prodeje se Nugget navíc snaží o podporu mladých a nadějných sportovců, které sdružuje kolem svého Nugget Teamu. Ten má v dnešní době mnoho nadějných jezdců, kterým nestojí nic v budování dobré image značky.o Volcom

26. dubna 2009 v 9:28 | Martina Bačková |  SK8
http://x96.xanga.com/49b8127449270109480257/z21728762.gif


Značka Volcom se zrodila podobně jako mnoho věhlasných skateboardových společností v Kalifornii, přesněji řečeno ve městě Costa Mesa. Psal se rok 1991 a dvojice mladíků znechucená prací Richard Woolcott a Tucker Hall dostala na snowboardovém tripu geniální nápad - udělat vlastní oděvní label, který se bude věnovat extrémním sportům. Začátky nebyly samozřejmě růžové, společnost se zrodila pod názvem Stone Boardwear, Inc. díky půjčeným 5000 dolarům od Richardova otce a se svým heslem "Youth against establishment" vydělala za první rok činnosti pouhých 2600 dolarů (mimochodem také kvůli tomu, že právě probíhala ekonomická recese spojená s válkou v zálivu). Richard ani Tucker toho o vedení společnosti moc nevěděli a výroba i prodeje oblečení probíhali doslova na koleně v prostorách vlastních pokojů. Těm z vás, kdo znají značku Volcom ze skateshopů a nejrůznějších akcí musí být ale jasné, že se vše obrátilo k dobrému a idea podporovat myšlení mladých dotáhla společnost k velké budoucnosti. Dnes můžete oblečení Volcom nakoupit po celém světě, v sortimentu zboží naleznete trika, mikiny, kalhoty a spoustu dalších kusů oblečení se skvělým designem, nejčastěji ozdobeným dnes již slavným logem Volcom Stone.

o Vans

26. dubna 2009 v 9:26 | Martina Bačková |  SK8
Společnost Vans patří mezi nejstarší skate značky vůbec, i když původně toho se skateboardingem neměla moc společného. Historie firmy sahá do roku 1966 kdy Paul Van Doren se svými obchodními partnery Jimem Van Dorenem, Gordy Leem a Serge D'Eliem otevřel v kalifornském Anaheimu první obchod, kde byly původně vyráběny pouze boty. Obuv této firmy si díky odolné "oplatkové" podrážce oblíbila řada skateboardistů a firma tak brzy začala své zboží prodávat nejen po celé Kalifornii, ale také U.S.A. a později po celém světě. V roce 1979 se poprvé objevuje model "Slip On", neboli nazouvací verze Vans tenisek, která se okamžitě stává obchodním trhákem. V 80. letech si sice firma prošla krizí, při níž musela dokonce vyhlásit, v následujících letech ji však spolehlivě odvrátila a dnes se opět těší obrovské popularitě.

V dnešním sortimentu Vans už nenalezneme pouze boty, ale také ostatní druhy oblečení a všemožné doplňky. Kromě výroby se společnost orientuje také na sponzoring skateboard, BMX, surfing, wakeboarding nebo snowboarding akcí, ale také hudebního festivalu Vans Warped Tour, který se každoročně koná po celém území Spojených států a vystupují na něm legendy rockové, punkrockové a hardcore hudební scény.

o Famous Stars and Straps

26. dubna 2009 v 9:24 | Martina Bačková |  SK8

Společnost Famous Stars and Straps není známá pouze díky skvělé řadě oblečení, ale hlavně kvůli svému propojení s hudební scénou. Značka vznikla v roce 1999 v Kalifornii a jejím otcem není nikdo jiný než bubeník Travis Barker (ex-Blink 182, Plus 44), který je známý tím, že se věnuje nejen punkrocku, ale také hip-hopu a extrémním sportům. Oblečení Famous Stars and Straps tak nosí hudebníci jako B-Real ze Cypress Hill, Mark Hoppus (ex-Blink 182, Plus 44), kapely Sum 41, Sonic Syndicate, BMX rideři Chris Doyle, Rick Thorne nebo profi skateři Darren Harper a Jereme Rogers. V nabízeném sortimentu nenaleznete pouze oblečení jako trička, mikiny nebo kalhoty, ale také doplňky, mezi kterými stojí za zmínku především oblíbené New Era čepice.

o horsefeathers

26. dubna 2009 v 9:22 | Martina Bačková |  SK8
I když bere většina lidí skateboardovou společnost Horsefeathers jako ryze českou, není to tak úplně pravda. Kořeny jedné z nejoblíbenějších skate značek u nás totiž sahají až do Kanady, kde se v roce 1989 rozhodla dvojice nadšenců a milovníků prken - Stewart Carlson a Joel DeVille vytvářet první návrhy na potisk oblečení. Jakto, že je tedy label považován za český? Jednoduše proto, že celá společnost po klinické smrti znovu vstala z mrtvých v roce 1994, tentokrát však již v České republice. Majitelé nápadu si řekli, že by byla škoda nevyužít povedených návrhů oblečení a celý nápad tak dovedli k dokonalosti, jak ho známe dnes.
Důkazem toho, že label Horsefeathers není pouze o penězích do kapes vlastníků je fakt, že firma patří k častým pořadatelům nejrůznějších akcí, ať už se jedná o skate, snow, či bike a fmx sešlosti. Nejen kvalitní oblečení, ale hlavně pořádané turnaje a také podpora mladých talentů tak patří k hlavním přednostem společnosti.
A teď něco málo k Horsefeathers sortimentu. Mezi nejzajímavější produkty z katalogů, které vycházejí několikrát ročně (odebírat je můžete zdarma zaregistrováním na oficiálních stránkách), patří beze sporu zimní bundy, které jsou nabízené podle vzestupné kvality ve čtyřech řadách - Quartz, Sapphire, Diamond a Platinum. Všechny z těchto modelů se těší vysoké kvalitě zpracování, která je přizpůsobená těm nejostřejším zimním akcím. kromě toho v katalozích naleznete klasické druhy zboží, tričkami počínaje, přes mikiny, kalhoty, kšiltovkami konče.

Co je to tuning?

26. dubna 2009 v 9:17 | Martina Bačková |  članky
[Tjunin - anglicky ladění], technika, činnosti na technických zařízeních, směřující k vylepšení funkčnosti nebo vnějšího vzhledu zařízení. Autotuning se zabývá vylepšeními na automobilech a provádí se při něm úpravy s estetickým, ale i výkonnostním účinkem - tvarové a barevné změny na karoserii (spoilery), úpravy podvozku (výměna kol za větší a širší, náhrada plechových disků litými, ozdobné kryty kol atd.), tónování skel, výměny prvků v interiéru (volant, řadící páka, čalounění sedadel, obložení palubní desky), kvalitní elektroakustické instalace (přídavné zesilovače, kvalitní kabeláž, kvalitní reproduktory, kondenzátory pro vyrovnání zvýšených odběrů proudu ve špičkách, subwoofery pro lepší podání hlubokých kmitočtů apod.), náhrady sériových vzduchových filtrů kvalitnějšími, instalace turbokompresorů apod. Tuning počítačů je zaměřen na estetické a výkonnostní vylepšování skříní (skříně s průzory nebo celoprůhledné skříně, osvětlení skříní), instalace speciálních chladících prvků (měděné lamelové aktivní chladiče, tiché chlazení bez ventilátorů, vodní chlazení apod.).
http://image006.mylivepage.com/chunk6/977718/663/Auto%20Tuning.jpg

Značka Hilary Duff

26. dubna 2009 v 9:03 | Martina Bačková |  članky

Stuff by Hilary DuffStuff by Duff již jak název napovídá má určitě něco společného s Hilary Duff.Není to jen něco,ale v podstatě vše :-) .Jedná se výrobky,které navrhuje Hilary pro své fanoušky a poté se vyrobí v milionech kusů a rozešlou se do mnohých míst světa.Zatím vyjímaje ČR.
Každoročně navrhne Hilary novou kolekci těchto výrobů a vemi úspěšně je prodává .Jen za minulý rok si přišla na něco přes 5.000.000 dolarů!!!Je to neuvěřitelné,protože v přepočtu to činí asi 110.000.000Kč.Za tuto částku byste si u nás mohli koupit například 27 automobilů zančky Porsche 911 Turbo(je to vážně nádherný sporťák a stojí něco málo pod 4 miliony)pro vaši lepší představu vám zde dáme fotku .Každý milovník aut to určitě ocení :-).Už z těchto čísel lze lecos zjistit o oblíbenosti Hilary Duff na celém světě.


Tady je pár ukázek:

pár stránek

23. dubna 2009 v 8:47 | Martina Bačková |  ► Hry
Tady je pár stránek kde mužete hrát hry online:


DiplomeQ

22. dubna 2009 v 19:50 | Martina Bačková |  ☼Diplomky

Susan Boyle - I DREAMED A DREAM

21. dubna 2009 v 18:57 | Martina Bačková |  MP3+ Klipy
Heej uppe moc myslela jsem si že nebude moc dobře zpívat ae fááákt RESPECT!!!!!!!!!
uPPE nejvíc mně překvapila jako mno podivejte se sami..!
Fááákt obdiv!!

:( NJ

21. dubna 2009 v 15:42 | Martina Bačková |  članky
Vadí ti něco? Máš nějaký problém? Nerad chodíš do školy? Oni chodí rádi.Nerad ovoce nebo zeleninu? Oni si nevybírají. Jsi na dietě? Oni na ni umírají. Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života? Oni nemají rodiče. Nudí tě pořád stejné hry a hračky? Oni nemají na výběr. Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike? Tady mají jen jednu značku. Vadí ti, že musíš v 8 večer spát? Oni se nechtějí probudit. Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si! Okopírujte si to a dejte si to i na svůj blog...Ať si to už každý konečně uvědomí...

Kevin Jonas- interviu

19. dubna 2009 v 20:38 | Martina Bačková |  JOnas Brothers
Nejstarší Jonas odkrývá své oblíbené koníčky, svou inspiraci a kdo z kluků nejhůř nese prohry.
Posedlost: Můj MacBook. Všichni máme své MacBooky, což je vážně fajn. A právě jsme dostali bezdrátovou kartu pro náš počítač. Takže máme v tour busu bezdrátová. To je skvělé.
Velká útrata: Pronajal jsem si auto ve kterém jsem nejezdil - černého Jeepa Commander. Za rok a půl měl najeto jenom 2000 mil.
Inspirace stát se rockovou hvězdou: Viděl jsem vystoupení svého kamaráda a věděl jsem, že chci být v kapele. Zkoušel jsem se dostat do pár kapel na střední škole, ale nikdo mě nevzal. Ale já prostě dál hrál pro sebe, a potom jsem se upsal.
Přezdívka: K2, vlastně. Jsem Kevin Jonas druhý. Nejsem junior, jsem římská dvě, takže jsem přišel s K2. Je to snadné a zní to dobře.
Jak jsem slavil své dvacáté narozeniny: Měly jsme oslavu v tour busu. Rozdali jsme pozvání všem lidem co pracují na turné. Měli jsme pizzu, zmrzlinový dort, sýrový dort a zapnuli jsme muziku. Bylo to vážně super, ale Miley nemohla přijít protože byla uzeměná.
Oblíbený koníček: Miluju bowling. Na střední škole jsem byl reprezentační hráč.
Zaháněč nudy: Na svém telefonu hraju pořád Brick Breakera. Je to neustále - při sezení v letadle, v autě, kdekoliv.
Děti si mě dobírali za... Dělali si legraci z mých špičatých uší. Byl jsem takovej ňouma.
Oblíbená hra z dětství: Když jsem vyrůstal, vždycky jsem chtěl být kovboj. Měl jsem k tomu patřičné oblečení. Měl jsem ostruhy a vysoké boty a klobouk. Joa jsem oblékl jako indiána a pronásledoval jsem ho po apartmánovém komplexu ve kterém jsme bydleli. Jel bych na rodea v Texasu a vyhrál jedno z půldeních rodeových show. kde musíte sundat stuhu z malé telecí kůže. Bylo mi asi 9 nebo 10.
První zabouchnutí: Ta holka se jmenovala Sarah. Bylo to ve druhé třídě, ona byla chytrá a nechala mě půjčit si její tužku.
Zabouchnutí do celebrity: Holky z Girls Aloud, to je holčičí skupina z Británie.
Lidé by byli překvapení kdyby se dozvěděli že... Mám na krku pihy, co dohromady tvoří hvězdu.
Skrytý talent: Mám gumové klouby a umím na povel krkat.
Jídlo které nemůžu vystát: Vlastně, ovoce. Z bynánů je mi špatně. Onehdy jsem je měl na waflích, ale já to ojedl kolem nich.
Moji bratři a já vypouštíme páru tím, že... Hrajeme Wiffle ball uvnitř arén. Home-runy a chytání jsou dole a někdo bude na podiu to odpalovat. S tím je spousta zábavy.
Kdo z gangu nejhůř nese prohry: Ne že by až tak neuměl prohrávat, ale Nick rád vyhrává. Tam je soutěživá stránka.
Nejhorší vítěz gangu: Oh, Joe když vyhraje tak vám to neustále bude dávat na vědomí! Absolutně. Pokud Joe vyhraje, budete to vědět celé dny. Takhle on to zvládá. On vždycky: "Oh, a mimochodem kluci," a potom se začně nakrucovat. To je vážně sranda.
Nejtěžší na tom být nejstarší Jonas je... Snažím se, aby všichni byli byli včas. Já mám slon být brzy, a Joe je typicky ten poslední ze dveří, ale to víte, to je v pohodě (směje se).Kevin Jonas- nejoblíbenější

19. dubna 2009 v 20:16 | Martina Bačková |  JOnas Brothers

Oblíbené (nej věci):
Barva: zelená Jídlo: sushi Zmrzlina: Rocky Road Sport: skok o tyči, badminton Písnička: "3x5" od Johna Mayera Hudebník: John Mayer Herec: James Dean Herečka: Rachel McAdams, Hayden Penettiere Film: Jak na věc TV show: Hrdinové, Ztraceni,Jack and Bobby Auto: Jeep Commander Fastfood: In-N-Out Pití: kafe Žvýkačky: Stride Kousek oblečení: Nikeový boty Prázdniny: Vánoce Desková hra: Monopoly Cizí země: Indonesie Školní předmět: latina, dějepis, fyzika, chemie Kniha: The Perks of Being a Wallflower Historická éra: doba temna

Joe JOnas-interviu

19. dubna 2009 v 20:06 | Martina Bačková |  JOnas Brothers
Lamač srdcí nám servíruje podivná setkání a fanoušky, svou oblíbenou svačinu a své dohazovací schopnosti
Věci bez kterých nemůžu žít... Můj iPhone. Pořád ho používám, vždycky je poblíž.
Největší útrata: Koupil jsem si kolo. Je to Harley-Davidson. Ne, kecám. Koupil jsem si Schwinn, kolo ze starý školy, takže jsme si včera já, Nick, Kevin, můj nejmladší brácha Frankie a naše kamarádka Maya vyjeli na kolech.
Když jsem vyrůstal, byl jsem vždycky... Divný dítě. Myslel jsem si že je cool jít do postele a předstírat že jsem usnul a potom vstát a převléct se do školního oblečení na příští den a spát v něm. Nevím proč! Hádám že jsem chtěl být připravený na příští ráno.
Dětská vášen č.1: Vyrostl jsem na lásce k Barneymu. To bylo moje. Měl jsem Barneho tričko zářící ve tmě a šel bych to skříně ve svém pokoji, uprostřed odpoledne, a zíral na to tričko.
Dětská vášeň č.2: Kartičky Pokémonů. Vyměňoval jsem je s holkama se kterýma jsem flirtoval. Opravdu se mi hodně líbila jedna holka, ale nehodlal jsem se zříct skvělýho obchodu, takže jsem jí vyměnil jednu vážně špatnou kartu za tři skvělý.
Zabouchnutí do celebrity: Jessica Alba. Představil jsem se jí na Teen Choice Awards. Ona na mě "V jaké jsi zase kapele?" A já na to "V Jonas Brothers." A ona řekla "Myslím že jsem od vás dostala autogram." Byl pro dceru její hospodyně. Byl to jeden z těch úžasných momentů. Potom, když jsme šli pryč, jsem zakřičel "Uvidíme se na svadbě!"
Oblíbený dárek od fanoušků: Dostali jsme hrocha. Někdo ho pro nás adoptoval ve zvířecí rezervaci. Jmenuje se Jonas Brothers.
Nejdivnější setkání s fanoušky: Jedna holka nás sledovala na záchod, chlápek který tam byl se podíval na Nicka a na mě a řekl "Nesnáším vás, jste strašní!" My nato : "Sorry kámo." To bylo vážně vtipný. Nick a já jsme se smáli.
Když se jen tak poflakuju, rád nosím... Styl je pro nás vážně velká věc. Takže se každý den oblékáme a vážeme si kravaty a nosíme J. Lindeberga a Marca Jacobse. Milujeme oblékat si vysoce módní rockový look. Jediné tepláky co mám jsou velurové Adidas.
Přezdívka: Danger (nebezpečí). Začlo to proto, že pořád někam padám, skáču kolem a šplhám po čem se dát. Jednou jsem vyšplhal 20 stop a pověsil se na jevištní sloup. Dodneška se divím, jak se to stalo.
Nezbytné jídlo: Burákové máslo. Nechápu proč, ale včera se mi o něm zdálo. To je dobré. Vzbudil jsem se a vážně bych si nějaké dal. Moje oblíbená tyčinka je red apples s burákovým máslem. To je bomba!
Skrytý talent: Jsem skvělý dohazovač. Greg (Garbowsky), náš basák, a já jsme šli po ulici v Bostonu a já viděl holku a řekl: "Gregu, ta je rozhodně tvoje. Jdem jí najít." Takže jsme místo obchodu s hodinkami běhali s Gregem po Bostonu a hledali jí v nákupní zóně, a tyky jsme jí našli. Já řekl: "Tak co, my jdeme nakupovat, nechtěla bys jít s náma?" Takže šla s náma, bavila se s Gregem a Greg jí vzal ten večer do kina.
Momentálně se dožaduji... Tý věci jménem mochi, to je asijská zmrzlina zabalená v rýžovém koláči. Taky bych si vážně dal Peeps, ty barevný marshmallows. Od začátku našeho turné jsem nejedl žádné dezerty nebo sladkosti, pil jsem jenom vodu, perlivou. Je to něco pro co jsem se rozhodl abych zůstal zdravý.

JOe JOnas-nejoblíbenější

19. dubna 2009 v 19:28 | Martina Bačková |  JOnas Brothers

Oblíbené (nej věci):
Barva: modrá Jídlo: sandwich s kuřecím řízkem a majonézou, sushi,palačinky Zmrzlina: Čokoládové marshmallow Sport: americký fotbal Písnička: "Only Hope" od Switchfoot Kapela: Copeland a Switchfoot Herec: Jim Carrey, Daniel Craig Herečka: Natalie Portman, Scarlett Johansson TV show: Boy Meets World, Hrdinové, Ztraceni Film: Blbý a blbější, Škola svádění, všechny filmy s Jamesem Bondem Zpěvák: Johnny Lang Kniha: Wrinkle in Time Auto: Mercedes Pití: voda, Gatorade Žvýkačky: Orbit Designér: LaCoste Kousek oblečení: čelenka do vlasů Prázdniny: Valentýn Desková hra: Connect Four Zvíře: klokan Autor: Dr.Seuss Školní předmět: matika, fyzika Historická éra: 80.léta

Nick JOnas-Interviu

19. dubna 2009 v 19:19 | Martina Bačková |  JOnas Brothers
Nejmladší člen kapely mluví o svých hodnotách, svém skrytém talentu a o tom jak se změnil.
Nemůžu žít bez... Své Bible, své kytary a zápisníku abych si zapsal své myšlenky.
Přezdívka: Nazívají mě prezidentem, nebo "Pan prezident", ale to jejom když se dostanu do prezidentského módu. Prostě se občas chovám jako šéf. Ve spoustě rodin je to tak, že mladší děti dostanou ve všem volnost, ale oni se mnou vážně zacházejí s respektem a já pro ně dělám to samé, takže je to dobrý vztah.
Poslední útrata: Právě jsem si koupil celou novou sadu golfových holí. Jsou to Nike. Jsou skvělý.
Skrytý talent: Umím dělat makaroni se sýrem, a jsou vážně dobrý.
Na párty... Rád dělám deejaye. Zahraju spoustu starších písniček jako Michaela Jacksona a potom nějaký pomalejší jako Chicago. Taky ovládám světla.
Lidé by byli překvapení při zjistění, že... Píšu TV a filmové recenze, přestože je to většinou pro mě. Někdy je předám pro školu.
Nezbytný nápoj: Miluju dietní Colu. Vážně jsem se k ní dostal potom, co mi zjistili cukrovku, protože jsem nemohl pít normální Colu a já mám Coca Colu vážně rád. Nejspíš vypiju tak čtyři denně.
Zabouchnutí do celebrity: Camilla Belle. Když jsme byli na turné v Bostonu, viděli jsme film 10 000 př.n.l. Když jsem to viděl tak jsem se totálně zamiloval, protože ona je absolutně nádherná.
Oblíbená vášeň z dětství: Měl jsem kostým Batmana, který jsem pořád nosil a který jsem výžně miloval. Bylo to úžasný. Běhal bych po dvoře a byl Batma.
Nejnereálnější moment s fanoušky: Rozhodně jsou tu chvíle kdy je to šílené. Jednou z nich bylo naše účinkování v Good Morning America. Holky skáčou a strážníci je drží zpátky. Je to vážně šílené, ale je to úžasné.
Největší změna: Vždycky jsem hrával na bubny v našich kostelních kapelách a nebyl jsem tak dobrý. Vědomí že teď můžu hrát před všemi těmi lidmi je tak úžasné.
Důvod proč jsem začal nosit purity rings: Je to osobní rozhodnutí. Je to pro nás další způsob jak se odlišovat. Někteří lidé na to reagují "Ouha" - vzato zpět. Proč svět tolik šílí z toho že máme standardy?
Nejlepší setkání s celebritou: Barry Gibb. Jsme velkými fanoušky. Heather Locklear. To bylo hezký setkání, a Steve Jobs. To bylo úžasný.
Nejlepší na tom být teen lamačem srdcí: Když uvidíte holku, o které si řeknete že je vážně žhavá, na letišti nebo tak někde, a ona k vám příjde a řekne: "Božínku, vy kluci jste ti Jonas Brothers." A my nato: "Oh. (žertovně si odkašle) Jo, to jsme." Je to vážně zábava. To se stalo zrovna dneska.
Nejlepší zábava po koncertě: Dobře, řekněme že je tak 11:30 když jsme hotoví. Potom se všichni vrátíme do hotelu a objednáme si cheesburgery a hrajeme videohry jako Halo. Asi tak čtyřikrát si objednáme pokojovou službu. A potom řeknem: "Dali bychom si nějakou zmrzlinu."

Nick JOnas -nejoblíbenější

19. dubna 2009 v 19:09 | Martina Bačková |  JOnas Brothers

barva: modrá jídlo: steak zmrzlina: cukrová vata, čokoládová sport: baseball, tennis sportovní tým: New York Yankees a Dallas Cowboys baseballový hráč: Derek Jeter písnička: "Superstition" od Stevieho Wondera kapela: Switchfoot, Fall Out Boy herec: Matt Long herečka: Keri Lynn Pratt film: Hledání Země Nezemě TV show: Ztraceni a Sports Center na ESPN dětská knížka: The Magic Treehouse Series auto: Escalade fastfood: McDonald's pití: 7-11 Slurpies sladkost: gumový červi kousek oblečení: čepice Yankees prázdniny: Den díkuvzdání desková hra: Monopoly činnost ve volném čase: čtení školní předmět: spelování, zeměpis historická éra: Francouzská revoluce

No pro začatek začnu lehce☼

19. dubna 2009 v 17:10 | Martina Bačková |  ☺Soutěže◄
Kdo je na téhle fotce???

Kdo je na téhle fotce?

Co je to za skupinu??

Co by si chtěl/a za diplomek?

Dííky MOCCC

19. dubna 2009 v 10:15 | Martina Bačková |  ☼Diplomky