Pokud tu budete tak prosím zanechte koment
díky

Říjen 2008

kdo je hezčí

31. října 2008 v 15:11 članky

Beau Mirchoff

31. října 2008 v 14:41 članky


Povolání: Herec

Věk: 19
Datum narození: 13. 01. 1989
Místo narození: Seattle, Washington, USA
Znamení: KozorohWilliam Beau Mirchoff se narodil v pátek 13. ledna.
Má staršího bratra (Luke narozen 15.února 1985) a mladší sestru (Raeanna narozena 2.dubna 1992).
Jeho dosvadní nejznámější role byla ve filmu Scary movie 4, kde si zahrál Robbieho.

Marek ztracený - něco končí

29. října 2008 v 9:15 | Martina Bačková |  MP3+ Klipy

Linkin park

28. října 2008 v 21:15 članky
Členové:
Chester Benington (zpěv)
Mike Shinoda (zpěv, rap, eletrická kytara, klávesy)
Rob Bourdon (bicí)
Joseph Hahn - "Joe" (DJ)
Brad Delson (elektrická kytara)
David Farrell - "Phoenix" (baskytara)

Vznik skupiny:
Pokládání základního kamene nejúspěšnější rockové skupiny 21.století: Linkin Park začalo roku 1991 v Los Angeles. Tehdy ještě 14letý Mike Shinoda a jeho 13letý spolužák Brad Delson měli po vyučování domluvenou zchůzku. Vyrazili do Santa Moniky a zasekli se v Lincoln koncert. Později šli na koncert, na který se už oba dlouhou dobu těšili:formace Anhrax spolu s Public Enemy dávali své umění dohromady - spojilise speed metal a hip hop! Tehdy se jednalo o revoluci, protože do tédoby byla mezi metalem a hip hopem hluboká propast. Anthrax a PublicEnemy byly první kapely, které poprvé propojily rock a rap. Jejichspolečný song "Bring the noise" ovlivňuje většinu v 90.letechzačínajících kapel. Vzniknul tak nový hudební styl - crossover.
Mike a Brad byli z koncertu naprosto unešení! Oběma byla jasná jedna věc: založit hudební skupinu...a začínají hrát na kytaru. Ještěale dlouho trvalo, než měli opravdovou kapelu. Poté s nimi začalpravidelně hrát bubeník Rob Bourdon a Bradův spolubydlící DavidFarrell, který přidal baskytaru.
Po ukončení střední školy začal Mike studovat umění. Na univerzitě se setkal s Josephem Hahnem. Mikeho vzal sebou na zkoušku kapely a Joe byl fascinovaný bohatostíjejich skladeb. Proto se přidal jako rap-rockový DJ. V roce 1996 sepřidal zpěvák Mark Wakefield a kapela je tak kompletní. Jmenovali seXero. Nicméně hned po první demo nahrávce Mark odešel. Všichni se tak ocitliopět na začátku a Mike a ostatní členové kapely hledali ideální náhraduza Marka. Zkrze kamaráda od Brada se v roce 1999 seznámili se zpěvákem Chesterem Benningtonem. Byli jeho hlasem nadšeni a Chester bylnadšený jejich skvělou hudbou. Chester se na tři dny zavřel do studia a znovudemo skladby nazpíval. Poté je přehrál přes telefon Mikeovi a ostatnímčlenům kapely - ti ho okamžitě angažovali!! Chester neváhal ani minutu: opustil svou kapelu Grey Daze, dal výpověď z práce číšníka vArizoně a spolu se svou manželkou se odstěhovali do Los Angeles.
Konečně je kapela celá! Teď jen chybí nějaký cool název kapely. Klucise dohodli na názvu Hybrid Theory. Nicméně již po několika dnech seobjěvují problémy: takový název kapely už existuje. Po delšíchdiskuzích se kapela domluví na názvu Linkin Park! Název je odkazem naLincoln Park, kde všechno vzniklo. Místo, kde Mike a Brad snili o svékariéře. Geniální Tah! Celá Amerika je poseta Lincoln Parky (jsoupojmenovány po americkém prezidentovi Abrahamu Lincolnovi), kterým senavíc přezdívá Linkin Parky.
Konečně byla dapela celá! Už jen chyběl nějaký cool název kapely. Klucise dohodli na názvu Hybrid Theory. Nicméně již po několika dnech seobjěvil problém: takový název kapely už existoval. Po delšíchdiskuzích se kapela domluvila na názvu Linkin Park! Název byl odkazem naLincoln Park, kde všechno vzniklo. Místo, kde Mike a Brad snili o svékariéře. Byl to geniální tah! Brzy se na skupinu zaměřilo několik hudebních vydavatelství, protože hráli nový hudební styl: NuMetal.


Moji nejlepší přátelé

26. října 2008 v 9:17 | Martina Bačková |  Videjka

Mojie nejlepší přáátele moc si vás vážímm.. Nikdy na vás nezapomenu

moe videjko

24. října 2008 v 20:26 | Martina Bačková |  Videjka