Pokud tu budete tak prosím zanechte koment
díky

Srpen 2008

Le Parkur video

31. srpna 2008 v 18:24 Videjka
super... Le parkur

Le Parkur

31. srpna 2008 v 17:33 | Martina Bačková |  članky
Parkour je umění pohybu překonávání překážek. Při něm jsou využívány přirozené pohyby jako běh, skákání a lezení, pomocí kterých se co nejefektivněji a nejrychleji dostává člověk z místa na místo.
Parkour je nesoutěžní sport. Při tréninku se snažíme překonat sami sebe, svůj strach a své nedostatky a neustále se zlepšovat, nikoliv soupeřit s ostatními. Parkour není sportem extrémním, jak je občas prezentován v médiích. Extrémní je pouze v případě, že hazardujete se svým životem a děláte něco, co neumíte a nechápete.
V mnohých aspektech se Parkour podobá bojovým uměním. Když se mu člověk věnuje naplno a správně, jde v podstatě o životní cestu a filozofii. Neustále překonáváme překážky, ať už psychické či fyzické.
Smyslem tréninku je ovládnout lépe své tělo jako celek. Nemá smysl se učit jen jednotlivé techniky odděleně, ale spíše průběžně zdokonalovat svůj pohyb. Cílem je být silnější, abychom byli užitečnější jak v běžném životě, tak případných extrémních situacích, které mohou nastat i v moderním světě..beatbox

31. srpna 2008 v 10:45
Beatbox:.
Neboli hlasové bicí je v první řadě starostlivé o umělecké vytvoření Beatu a rytmu používání lidských úst. To také zahrnuje imitaci zvuků jako skratche. Dobrý beatboxer může obvykle demonstrovat široký okruh hlasových dovedností, zpívání a připojení beatu. Jakkoli, to je pravdivé říkat, že velmi těchto názvů ' Beatbox', 'Human Beatbox', "bubení", "Prskání" vyjadřuje stejnou věc. Hlasové bicí je v obvyklé míře spojené se skupinami -cappella a rockapella, kdežto'Beatbox' a'Human Beatbox' jsou podmínky obvykle spojené s Hip Hopem nebo další městskou hudbou. 'Multivocalism' je relativně nový termín, vytvořlený Angličanem Killou Kelou. Hlasový bicí/beatbox byl použitý ve skupině a-cappella pro mnoho let, ale dnes to je snad hlavně spojené s Hip Hopovou hudbu, často přezdívaný jako 5 lement Hip Hopu . Mimochodem, beatbox měl být líčen jako "ztracené umění" co chce napomáhat změně. Legendy lidského beatboxového umění byli Doug E fresh a Biz Markie kteří mohli hnát beatbox do středu veřejného zájmu v roce 1980 a scéna rostla vždy až do teďka. Nyní, na začátku 21. století se beatbox chystal získat další poznání jako umělecká forma.

Jiří Madl

30. srpna 2008 v 17:21 | _Emm_COOkie_ |  Celebrity
Datum narození: 23.10.1986
Místo narození: České Budějovice, Česká republika
Znamení: Váhy
Životopis: [editovat životopis Jiří Mádl] Jiří Mádl je studentem Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou, kterou napsal, vyhrál divadel soutěž), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímají ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie. Celovečerní hraný film Snowboarďáci (2004) ho kapituloval mezi mladé herecké talenty českého filmu.

Vojta KOtek

30. srpna 2008 v 17:14 | _Emm_COOkie_ |  Celebrity
Znamení: Kozoroh
Životopis: [editovat životopis Vojtěch Kotek] Patří k mladým hereckým talentům. Narodil se v roce 1988 v Praze, v divadělní rodině.Jeho otec hraje v divadle Járy Cimrmana a matka vystudovala produkci na DAMU. V současné době navštěvuješestileté dvojjazyčné gymnázium v Praze. Po gymnáziu by se chtěl věnovat filmové režii. Mohli jsme ho vidět v řadě především televizních filmů, inscenací a seriálů jako Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly, I ve smrti sami, Pojišťovna štěstí, kde se objevil v roli Ondry.
Příležitost v celovečerním hraném filmu mu přinesl film Únos domů režiséra Ivana Pokorného a především role Rendyho ve filmu Snowboarďáci (2004) Karla Janáka. V roce 2006 měl premiéru celovečení film Rafťáci (r. Karel Janák), kde si stejně jako ve Snowboarďácích zahrál po boku Jiřího Mádla. Má za sebou divadelní a dabingovou zkušenost (především jako český hlas čaroděje Harryho
Vojta Kotek foto

britney spears pepsi superbowl commercial

27. srpna 2008 v 19:38 | Martina Bačková |  MP3+ Klipy

britney spears pepsi superbowl commercial


Beat box

25. srpna 2008 v 13:32 Videjka
Beat box

Hej ta tohle je fakt mooc

25. srpna 2008 v 8:30 Videjka
Chris Crocker - Britney, this is for you.
Chris Crocker is Damaged!
§

Jonathan Taylor Thomas životopis- foto

16. srpna 2008 v 12:36
Povolání: herec
Věk: 26
Datum narození: 8.9.1981
Místo narození: Bethlehem, Pennsylvanie, USA
Znamení: Panna
Životopis
Jonathan Taylor Thomas se narodil 8.září 1981 v Pennsylvanii. Ve svých čtyřech letech se s rodinou přestěhovali do Kalifornie. V roce 1991 se jeho rodiče rozvedli a tak Jonathan žil se svou matkou Claudine a bratrem Joelem. Jeho pravé jméno je Jonathan Taylor Weiss (Thomas je prostřední jméno jeho bratra).

V sedmi letech pracoval jako model pro firmu Mattel a Kellogs cereals. V roce 1989 přišla jeho první role - zahrál si syna Kevina v seriálu Bradyovi. První větší role přišla v roce 1990 zahrál si po boku Tima Allena v sitcomu Kutil Tim. Hrál prostředního syna Randalla (Randyho) Williama Taylora. Po roce 1990 pracoval pro Walt Disney a namluvil mladého Simbu v muzikálové pohádce Lví král(1994). Následovaly další role.

Jako Ben Archer hrál ve snímku Táta jak má být s hercem Chevym Chasem. Dále ve filmu Tom a Huck (1995), Pinocchiova dobrodružství (tento film se natáčel na území ČR a tak si zahrál s českými herci např. Václavem Vydrou nebo Zdenkem Podhůrským). Dětské role zakončil jako představitel Marchala Staufera ve filmu Americká divočina.

V roce 1998 hrál ve filmu Na vánoce budu doma a Speedway junky. Objevil se také ve filmu To co máme společné / Na nepřátelské půdě, dále ve snímku Walking across Egypt podle knižní předlohy a taky v menších úlohách v seriálu Smallville a Veronica Mars.

Zajímavosti:
- rád hraje basketball
- od 4 let je vegetarián
- má modré oči a světle hnědé vlasy
- jeho přezdívka je JTT, ale nerad ji používá
- jeho rodiče matka Cludine a otec Steven se rozvedli (1991)
- má kočky Samanthu a Simbu a psa McCormika
- zajímá se o historii a taky ji studoval na Harvard University

videjka

16. srpna 2008 v 9:56 | Martishek |  MP3+ Klipy
Nicole Scherzinger - Whatever U Like feat T.I.
G-Unit I Like the Way she do it (Dirty Version)
Lil Wayne - LollipopChristiano Ronaldo- životopis- foto

16. srpna 2008 v 9:35 | Martina Bačková |  Celebrity
Cristiano je jednou z největších nadějí portugalského fotbalu. Narodil se 5. února 1985 na
ostrově Madeira.
Manchester United podepsal pětiletou smlouvu s Ronaldem. Tak znělo tiskové prohlášení anglického klubu ze začátku srpna roku 2003. Fotbalový svět se na chvíli přestal točit. Jen do doby, než se vyjasnilo, že nejde o brazilskou hvězdu Realu Madrid, ale o jistého mladíka z Portugalska.
Říká si sice Ronaldo, ale jeho celé jméno zní Cristiano Ronaldo Santos Aveiro a do nejslavnějšího anglického klubu přestoupil ze Sportingu Lisabon. Ačkoliv je mu teprve osmnáct let, sir Alex Ferguson za něj neváhal vyplatit 10 milionů liber. A Ronaldo hned od začátku svého působení v klubu Rudých ďáblů potvrzuje, že to byla správná investice a že je hoden nosit slavné fotbalové jméno.
Cristiano má hodně společného s třemi fotbalovými celebritami-Beckhamem, Figem a Ronaldem. Po Beckhamovi zdědil v Manchesteru dres s číslem 7 a post pravého záložníka, stejně jako on také dbá na svůj zjev. Podobně jako krajan Figo začínal ve Sportingu Lisabon a herním pojetím spoluhráče z reprezentace připomíná-od postranních čar podniká nebezpečné výpady k soupeřově brance, je skvěle technicky vybavený a umí nebezpečně odcentrovat. S Ronaldem má kromě shodné přezdívky podobně fantastický driblink a zrychlení.
Těchto předností si dobře všiml kouč Alex Ferguson a definitivně se o kvalitách portugalského mladíka přesvědčil v přípravném utkání na sezonu u příležitosti otevření nového stadionu Sportingu. United prohráli 1:3 a Cristiano Ronaldo zářil.
Ačkoliv má Ronaldo vzhled klučiny a věk teenagera, v hlavě to má dobře srovnané. Ví, co chce a jde za tím. Jinak by se v tak mladém věku nevydal daleko od domova, rodiny a přátel. Tlak na portugalský zázrak je už nyní obrovský.
Ronaldo bude pod tlakem i proto, že na zádech nosí číslo 7, to už je samo o sobě závazek, jelikož toto číslo v United nosili David Beckham, který je pro Cristiana velkým vzorem a Eric Antona, kterého také velice respektuje.
O Cristianu Ronaldovi ve Sportingu nikdy nepochybovali, dávno bylo jasné, že to dotáhne daleko. Už jako čtrnáctiletý zářil v portugalské reprezentaci do 15 let a poté byl hlavní hvězdou výběru do 21 let. Nyní je už pevným článkem základní sestavy v seniorské portugalské reprezentaci a na evropském šampionátu v roce 2004, který se konal v jeho rodném Portugalsku, se dostal do All star týmu celého turnaje.
Alex Ferguson i fanoušci Manchesteru United doufají, že Cristiano splní jejich očekávání. Ronaldo má potenciál stát se v dohledné době králem Manchesteru a důstojným pokračovatelem posvátného čísla sedm. Je pravděpodobně jen otázkou času, než se tenhle Portugalec ujme vlády a času na to má jako málokdy druhý.

Milan Baroš životopis- foto

15. srpna 2008 v 18:45 | Martina Bačková |  Celebrity
Milan Baroš
Fotbalista

Datum narození:28.10.1981
Místo narození:
Vigantice, Česká republika
Znamení:Štír

Životopis:Jako první ze silné generace ostravských mladíků zamířil do ciziny. Když se v létě 2001 upsal Liverpoolu, zřejmě snil o jiném údělu, než osm měsíců leštit sedadla na tribunách a hrát za rezervní tým. Nevzdal se však a dnes patří mezi největší hvězdy českého fotbalu, je oporou reprezentace a idolem mnoha kluků, kteří právě zkoušejí štěstí v mládežnických týmech.

Milan Baroš se narodil 28. října 1981 ve Viganticích, "zázračné" valašské vesnici, odkud pocházejí také ligový útočník Radim Kučera a reprezentační obránce René Bolf. Jelikož v tamním fotbalovém klubu nebyla "přípravka", nastupoval už od pěti let za žáky. Na trávník ho přivedl táta, který hrával fotbal závodně na regionální úrovni. Po pěti letech projevil o Milana zájem Rožnov pod Radhoštěm, v roce 1993 poprvé oblékl dres Baníku Ostrava.
Od mládí prošel snad všemi reprezentačními výběry. Jednadvacítce pomohl ke stříbrným medailím na mistrovství Evropy 2000, ve stejném roce se zúčastnil také olympijských her v Sydney. Největší příležitost však dostal na konci sezóny 2001. Poté, co čtyřmi góly pomohl Baníku k záchraně v nejvyšší soutěži, o jeho služby projevil zájem Liverpool FC.

Překážkou v odchodu se Barošovi stala přísná imigrační pravidla. K tomu, aby mohli hrát na Britských ostrovech, potřebují fotbalisté ze zemí mimo Evropskou unii odehrát aspoň 75 procent zápasů národního týmu své země v posledních dvou letech. Baroš však má pouze čtyřicet procent. Hráči ale mohou dostat výjimku a povolení získat, jako se to o pár měsíců dřív povedlo Patriku Bergerovi. Dvacetiletý fotbalista tedy podepsal pětiletou smlouvu a v Ostravě (klub dostal 3,2 miliónu liber, tedy zhruba 180 miliónů korun) a čekal, jak se situace vyvine.

Do města Beatles se odstěhoval v zimě téhož roku. Jeho trable však zdaleka neskončily a příčinou bylo další zákonné omezení. K zápasu anglické Premiér League mohou nastoupit za každý tým pouze tři cizinci ze zemí mimo Evropskou unii, zatímco Baroš byl v Liverpoolu již šestým. Proto na něj zbylo místo jen v rezervním týmu, zatímco na Anfield Road zářili jiní - Michael Owen, Emile Heskey, Nicolas Anelka…

Dlouhé čekání na příležitost si zpestřil startem na mistrovství světa "21", kam byl uvolněn po nevydařené kvalifikaci Chovancova výběru na světový šampionát v Japonsku a Koreji. Také díky jeho umění se "lvíčata" probila až do finále, v němž na penalty porazila domácí Francouze a postarala se o největší úspěch českého fotbalu v posledních letech.

Osm měsíců vysedával Baroš na tribunách anglických stadiónů, dřel v rezervním týmu a čekal na svou velkou chvíli. Shodil pět kilo a naučil se základy angličtiny. Někdy ztrácel víru, ale trenér Houllier měl pro jeho výkony jen slova chvály. Dá se říci, že dlouhá přestávka Barošovi prospěla: na podzim 2002 dostal poprvé šanci v základu, dvěma brankami pokořil Bolton a byl vyhlášen hráčem zápasu. Pochybnosti odborníků, kteří odsuzovali liverpoolský nákup, se rázem rozplynuly.

Dnes je Baroš považován za jednoho ze čtyř vyrovnaných útočníků, jimiž Liverpool disponuje. Za svůj osobní cíl v této sezóně si stanovil deset branek, potají sní o patnácti. Neotřesitelnou se stala jeho pozice v reprezentaci, kde vytvořil s Janem Kollerem základní útočnou formaci pro každý významnější zápas.

Milan žije v Liverpoolu společně s přítelkyní Evou. Bývalá modelka dnes sní o studiu jazyků na tamní univerzitě. Mezi Barošovy záliby patří hokej, který dokonce hrával závodně v Rožnově pod Radhoštěm jako střední útočník.
Ve zkratce:
Přezdívka: ostravský Maradona
Výška: 184 cm
Váha: 76 kg
Kariéra:
1987-91 - FC Vigantice
1991-93 - TJ Rožnov p.R.
1993-2001 - Baník Ostrava
2001 - ? - Liverpool FC
Úspěchy:
Mistrovství Evropy "18" - 4. místo (2000)
Mistrovství Evropy "21" 2. místo (2000), 1. místo (2002)

DAVID BECKHAM

15. srpna 2008 v 18:03 | Martina Bačková |  Celebrity
DAVID BECKHAM

POVOLÁNÍ:fotbalista
NAROZEN:2.května 1975
MINULÝ KLUB:Manchester United
NYNĚJŠÍ KLUB:Real Madrid
ČÍSLO DRESŮ:v Manchestru 7,v Realu 23
DĚTI:3 kluky-Brooklyn-7let,Romeo-4roky,Cruz-2roky
STAV:ženatý-manželka Victorie Beckham
KNIHY:1) David Beckham-Jak to vydím já
2)David Beckham-portrét superhvězdy
DVD:fotbalová školka Davida Beckhama
VONAVKY:David Beckham-Instinkt
KOPAČKY:Manie
REKLAMI NA:adidas,pepsi,vůni Instinkt,m3 power
AUTA:27 nepočítají-li se osobní dary pro manželku,rodiče,tchýni,tchána a další


boží reklamy

15. srpna 2008 v 17:27 | Martina Bačková |  Videjka
Jako proč muller mix jo??: :D:D:D upe super reklama

spot Muller jogurt blondyna - záběry z natáčení


NJn Pepsi je lepší než Coca colaTak tuhle reklamu sem viddědla jen parkrat je good.
Pepsííí.. XDAž na to že je trochu stara je nejlepší reklama od pepsi :D:D:D:D:D:D


Obrazky na PLochu

12. srpna 2008 v 9:38 | Martina Bačková |  colorky ,obrazky a td

Upe super lidičky MVR

4. srpna 2008 v 18:53 | Martishek |  članky
AJa to je SUPER KAMOŠKA ... Aja s ní se znám ze školy... je to strašně good kamoška. Mrzí mně to že sem ti lhala... a že sem ti nevěřila.. moc ti věřím... Víš mrzí mně všechny hadky.. promin za tu školu jak sem na tebe byla naštvana.. víš taky mně mrzí že už nejsme NK .. vím že za to mužu já..! a mrzí mně to .. Promin


Eliška .Moje kamoška.. ela s ní se znám od malička ale také mně mrzí pár věcí co se stalo.. Promin.!a děkuju za tu vyzdobu na mém blogu.. Jsi fajnBruas.. gd kamoška ale moc nejsme spolu.. já vím že si z míšou že je lepší kamoška...Miša good kamoška ze školy-...jsi strašně fajn až na to že se poslední dobou moc nebavíme..
mrzí mně to promin ..!Adela upe moc kamoška chodím s ní do třidy.. :D si super.!Tak to je moje kammaradka od malička ale oddstěhovala se do prahy když mi bylo 11let..!Moc mi chybí jak sme blbly venku od te doby se hodně věcí zmněnilo...Byla si strašně dobrá kamaradka


jsi good kamoška..! ale také se moc nevýdáme poslední dobopu se spolu ani nebavíme ... ale je strašně fajn..!Gabina


tak to sou upe super lidičky