Pokud tu budete tak prosím zanechte koment
díky

Květen 2008

mix

31. května 2008 v 11:56 MP3+ Klipy

O filmu Let's Dance 2 (step up2)

8. května 2008 v 18:01 | _Emm_COOkie_ |  Nejlepší filmy
Let's Dance 2
Lets Dance 2, aneb Step Up 2 (což je originální název ) někdo označil jako "dance amazing mashup". Ano, přesně to je záměr filmařů již od prvního dílu. Udělat mix všech možných tanců v jednom filmu, založeném na nikdy neumírajícím příběhu ala Romeo a Julie. Ale film není třeba dlouze představovat. Pokud se třeba jen trochu jen zajímáte o tanec, jistě jste první díl viděli, protože promo bylo směřováno hlavně k tanečnímu světu.
Kampaň na druhý díl však několika překonává očekávání. Palace Cinemas a filmová splečnost si dlouho lámaly hlavy jak ještě více zintenzivnit její sílu. Od začátku bylo jasné, že chtějí udělat promo taneční akci, ale dlouho nebylo jisté, kdo se toho ujme. Spekulovalo se o společnosti RedBull, zainteresováni měli být i lidé z www.bboy.cz a několik dalších návrhů. Zodpovědnost nasebe nakonec vzal Yemi (JAD Company) se svou vlajkovou akcí Tanečník roku. Ta proběhne v klubu ROXY v Praze 6.Března. Premiéra filmu Step up 2 bude v USA 14. Února a v Česku 22.Února. Palace Cinemas připraví jeden z jejich filmových after mejdanů, kde odpoledne vystoupí účastníci Tanečníka Roku a taneční skupina JAD. Večer pak jěště budou mít práci v klubu Misch Masch. 28. Února jim pak začnou tvrdé tréninky, aby byli na finále v Roxy fresh.
Co se týče samotného filmu, kdo se trochu pohybuje např. v oblasti Breakdance, ve snímku se objeví hned několik "most famous" partiček i lidí operujících v USA. Namátkou Skill Methods, Luigy, Spee-D, Mind 180, Style unique a další. Koncept filmu je jasnej. Hromada snědejch hezkejch lidí předvede hodinu a půl videoklip a vše bude "strašně romantický".. Chudej blbej kluk a bohatá chytrá kočka..dyť to znáte.. Ale nenechte se zmýlit, tohle je totiž to co lidi chtějí. Jen pro příklad Step up 1 vydělal 114 milionů dolarů a přitom stál asi jen patnáctinu. A pro ty kdo by přeci jen čekal nějakej originál mám blbou zprávu, film tak trochu parazituje na snímku "Stomp the Yard", což je podobná záležitost, ale vyšla v době kdy ještě streetdance nebyl tak úplně trendovej a vydělal "pouze" 60 milionů dolarů.
I přes trochu skeptické názory kritiků jsem ale přesvědčen, že z kina budete odcházet spokojení. Koneckonců, vždyť premiéra je úmyslně v den zamilovaných..
Tady jsou nějaky videa z tohodle filmííku :))


Leťs dance (step up)

7. května 2008 v 20:38
Tak TAdy se mužete podívat na step up 1 ale po pul hodně musíte se podívat na jiny video pod druhym..
část 2
čast 3

Životopis

7. května 2008 v 20:18 | Martina Bačková |  Celebrity
Chris Brown začínal na malém městě v Georgii s hip-hopem, aleten v jeho diskotéce brzy
vystřídali hrdinové jako Michael Jackson, Sam Cook a jižanský krajan Usher. A ještě (vlastně už) pár měsíců před květnovými sedmnáctinami zabodoval v žebříčcích bezejmenným debutem a hlavně velkým hitem Run It!, kde se o mikrofon podělil s raperem Jualzem Santanou (v remixu můžete slyšet tandem Bow Wow a Jermaine Dupri). Šestnáct skladeb včetně bonusu So Glad ohlídali producenti první ligy, mj. Dr. Dre, Scott Storch či Underdogs, takže hudební základy jsou dostatečně barevné i dynamické na to, aby se mladý talent náležitě blýsknul svým hlasem. Chris Brown je prakticky hotový zpěvák, jemuž mohou naše SuperStars ve svém RnB konkurovat leda slušivými klobouky.
Chris Brown patří v současnosti díky singlu Run It! mezi nejhranější zpěváky v USA a díky nejvyšší rotaci např. na hudební stanici MTV se k něčemu podobnému schyluje i v Evropě. Nové album, které obsahuje i již zmíněný singl, nese název Chris Brown," takto hovoří o albu český label SonyBMG. Moc se z této anotace ale nedozvíme. O rotaci na MTV, která se dá samozřejmě zaplatit, není potřeba sáhodlouze rozprávět. Nám jde o kvalitu. A ta je skutečně Jak zpěvem, tak produkcí, ale i hostovačkami. Jelikož je singlem skutečně skladba Run It, nutno podotknout, že na ní hostuje samotný Juelz Santana (Dipset). Bravurní rap, sladká produkce a zpěv dávají zabrat i otrnulejším povahám. Na stejné vlně se ale nese i remix Run It, na kterém hostuje další teen hvězda Států Bow Wow a matador Jermaine Dupri (Atlanta Rap). Na desce máme celkem šestnáct skladeb. Žádná z nich si díky bohu neklade nároky na zjevení pravdy apod.
Jde o čistý život, lásku, dívky, city a emoce. Můžete najet na jakoukoli skladbu desky a budete v podobném duševním rozpoložení. Hezké texty, jimž i díky pomalému přednesu budete moct rozumět, spolehlivá procítěnost, jistota u výšek. Ale v té souvislosti nejde vynechat ten mladistvý Brownův hlásek. Je sice považován za naději RnB, ale pár roků by to ještě chtělo vyzrát. Melodie hlasu, jeho témbr, dynamika a intenzita jsou přeci jen spojeny s artikulačními orgány (hlasivky), které se zákonitě vyvíjí. Bez ohledu na hlas však není co vytknout. Chris Brown (díky Jive Rec.) dostal do vínku profi materiál, lidi, team a udělal stejně hodnotnou desku.

50 Cent životopis

7. května 2008 v 19:07 | Martina Bačková |  Celebrity
Vlastním jménem Curtis Jackson, narozen 6. července roku 1976. Jeho matka Sabrina Jackson ho
porodila ve svých 15 letech života. Sama dealovala drogy. Jeho otec je neznámý. Jisté je jen to, že zemřel ješté předtím, než se jeho syn narodil. Curtis se vydal po stopách své matky, každopádně na to měl prostředí, ve kterém vyrůstal, akorát stvořené. Čtvrť Jamaica Queens (USA, New York), přezdívaná ,,čtvrtí drog'', což mluví samo za sebe. Když bylo Curtisovi 8 let (1984), jeho matka byla v souvislosti se svoji drogovou činností zavražděna (bylo jí 22 let). K výchově si ho vzali prarodiče, kteří též bydleli ve čtvrti Queens (161. ulice v Jamaica Queens). V 12 letech se začal živit jako drogový dealer a boxer. Po dokončení docházky základní školy začal absolovovat střední školu Andrew Jack
son High School (dnes Campus Magnet High School). Ale kvůli svému byznysu školní docházku nenaplňoval tak, jak by měl. Ze školy byl vyloučen právě kvůli svému drogovému byznysu a docházce. Nadále se věnoval své činnosti, což ho zavedlo do rozporu se zákonem. Občas kvůli tomu byl na krátším pobytě ve vězení. V devadesátých letech byl téměř bez majetku. Aby si zíkal alepsoň nějáký majetek, chodil na newyorskou Avenue (dnes Guy R. Brewer blvd.) prodávat svoje texty. Jeho drogová činnost stále přetrvávala. Již 50 Cent, pod tímto pseudonymem byl znám v ulicích New Yorku. Toto jméno získal po známém drogovém dealerovi Kelvin ,,50 Cent'' Martin, který v 80. letech vydíral a terorizoval v crack-kokainové vojně podsvětí Brooklynu.
V roce 1996 se seznámil v též čtvrti bydlícím Jam Masterem Jayem z labelu Run D.M.C. Tento rapový velikán dal 50 Centovi kazety s beatama, ať 50 Cent předevede co umí! Jam Master Jay si 50 Centa oblíbil a rozhodl se, že mu přiblíží rap. Stal se tak jeho prvním pomyslným mentorem. 50 Cent měl v počátku problémy, nerozuměl formátu textu, naučil se refrén a pak to ostatní. Jam Master Jay musel nastoupit k výkonu trestu. 50 Cent byl již dobře zaškolený.

V roce 1997 se 50 Centovi narodil syn, jmenující se Marquise. V té době byl také 50 Cent komerčně úspěšný v New York - based production, vedené Jay-Z a Nasem. Poté narazil na hitmakery Trackmasters, kterým se 50 Cent velice líbil. A v roce 1999 se seznámil s prezidentem Columbia Records. Právě toto vydavatelství bylo jeho první záštitou. Za dva týdny nahrál ve studiu Upstate v New Yorku 36 písní. První úspěšný singl Your Life's On the Line, následovaje ho Thug Love s Destiny's Child, po něm singl, jímž se prosadil ,,How To Rob,'' na němž spolupracoval Maddrapper. Všechny singly měly být uspořádány na album s názvem Power of the Dollar. 24. května roku 2000, krátce před vydáním alba Power of the Dollar, se jakýsi náj

Moje ziskane diplomecky

7. května 2008 v 18:49 | Martina Bačková |  ☼Diplomky
Moje :D

Simpsnovii- Obrazky

7. května 2008 v 17:01 | Martina Bačková |  colorky ,obrazky a td
Simpsnovi


♥♂ Jak dát mp3 do blogu♥

7. května 2008 v 16:41 | Martina Bačková |  članky
1) Najděte si svoji oblíbenou music
2) Zmáčkněte ma ni pravým tlačítkem
3) Najděte si tam : vlastnosti
4) Klikněte na ně
5) Zkopírujte celou adresu ať nic nechibí potom by to nešlo
6) Najeďte na svůj blog, dejte článek
7) Pak vložit odkaz vymažete (http://)
8) Do toho odkazu napiště stahnout nebo tak a pak ten článek uložíte a máte to tam..

Good klipy

4. května 2008 v 8:03 | Martina Bačková |  MP3+ Klipy
1FLO Rida feat. T.Pain 50 Cent
2.I Get Money 50 Cent - I Get Money
3.Montana Tucker, Sikora - Ain't No StressinGood pisničky

1. května 2008 v 13:34 MP3+ Klipy
Flo Rida - Low Feat. T-Pain Stahnout
Petey Pablo - Show me the money Stahnout
Kelly Clarkson- Because Of You Stahnout
Matt Pokora feat.Timbaland & Sebastian-Dangerous Stahnout

step up 2 mp3 atd..

1. května 2008 v 9:27 | _Emm_COOkie_ |  Nejlepší filmy
Stahněte si:
1. Flo-Rida - Low (Feat. T-Pain) Stahnout
2. Missy Elliott - Shake Your Pom Pom Stahnout
3. Cherish - Killa (Feat. Yung Joc) Stahnout
4. Plies - Hypnotized (Feat. Akon) Stahnout
5. Cassie - Is It You Stahnout
6. Trey Songz - Can't Help But Wait (Official Remix) Feat. Plies Stahnout
7. T-Pain - Church (Feat. Teddy Verseti) Stahnout
8. Missy Elliott - Ching-A-Ling Stahnout
9. Enrique Iglesias - Push Stahnout
10. Cupid - (Feat.B.O.B) Stahnout
11. Bayje -Impossible Stahnout
12. Sophia Fresh - Lives In Da Club (Feat. Jay-Lyriq) Stahnout
13. Scarface - Girl You Know (Feat. Trey Songz) Stahnout
14. KC - Say Cheese Stahnut
15. Brit & Alex - Let It Go Stahnout
16. Montana Tucker, Sikora, Denial - Ain't No Stressin Stahnout